Ochrona imprez masowych

Ochrona imprez masowych

Ochrona imprez masowych Ciechanów, Warszawa. 

Agencja Ochrony Barton oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie ochrony i pomocy w organizacji wszystkich bez wyjątków imprez: m.in. meczy piłkarskich i imprez sportowych poprzez koncerty, festyny, aż do bankietów,spotkań i innych imprez okolicznościowych. Przed podjęciem się wykonania zadania wraz z organizatorem przeprowadzamy analizę zagrożeń i opracowujemy plan ochrony.

Do obsługi tego typu imprez wyznaczani są tylko doświadczeni pracownicy po kompleksowym przeszkoleniu w zakresie bezpieczeństwa imprez masowych, psychologicznego podejścia w rozmowach z uczestnikami oraz postępowania z ludźmi po spożyciu alkoholu lub zachowujących się szczególnie agresywnie, zawsze doskonale znają topografię obiektu i terenu, na którym odbywa się impreza, Dokładnie znają zakres swoich obowiązków i kompetencje, posiadają odpowiednie umundurowanie oraz identyfikatory.

Przed każdym przedsięwzięciem przygotowywany jest szczegółowy plan ochrony imprezy ,uwzględniając jej rodzaj, czas trwania, przybliżony wiek i liczba uczestników, rozmiar i topografia obiektu, terenu, a także realne zagrożenia.

Ściśle współpracujemy z Policją, Strażą Miejską, Strażą Pożarną oraz Pogotowiem Ratunkowym,istnieje też możliwość natychmiastowego wezwania patrolu interwencyjnego współpracującej z nami Agencji.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami ? Skontaktuj się z nami telefonicznie.